Certifikace

Naše domy stavíme nejmodernější evropskou technologií montovaných sendvičových dřevostaveb, zaručující  špičkovou úroveň energeticky úsporného bydlení v souladu s platnými stavebními předpisy a z materiálů, které mají certifikáty vyžadované normami ČR a EU. U dřevostaveb je velmi důležitá dokonalá tepelná izolace, dokonalá izolace proti pronikání vlhkosti a základním charakteristickým prvkem této technologie je používání dřeva garantované kvality. 

Osvědčení 1

Na kvalitu provedených prací z oblasti sádrokartonových a sádrovláknitých systémů dohlíží zástupci společnosti Quality House, kteří jsou k realizaci suché výstavby speciálně proškoleni firmou Rigips Saint Gobain.

Stáhnout soubor
 

Osvědčení 2

Společnost využívá Blower door test, který měří vzduchotěsnost obálky domu, která má vliv na energetickou náročnost domu. Test byl proveden např. v Mrsklesích v rodinném domě (4+kk), kde byla naměřena hodnota N50=0,34 1/h.

Stáhnout soubor
 

Osvědčení 3

Společnost Qualiy house s.r.o., využívá Blower door test, který měří vzduchotěsnost obálky domu, která má vliv na energetickou náročnost domu. Test byl proveden v Oldřichovice u Třince v rodinném domě (3+kk), kde byla naměřena hodnota N50=0,31 1/h. Zkušební laboratoř ATELIER DEK.

Stáhnout soubor