DŘEVOSTAVBA NA KLÍČ OD NÁS ZAHRNUJE

  • PROJEKT A POVOLENÍ STAVBY
  • GARANCI PEVNÉ CENY
  • VYSOKÝ STANDARD DOMU
  • VELMI NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY DOMU OD  1200,- MĚSÍČNĚ
  •  ZÁRUKU 30 LET NA KONSTRUKCI DOMU
  • POJIŠTĚNÍ DOMU 
  • POUZE KVALITNÍ A CERTIFIKOVANÉ MATERIÁLY
  • BLOWERDOOR TEST 

BLOWER DOOR TEST

Před měřením je třeba dokonale utěsnit všechny otvory dřevostavby, které nemají ovlivnit měření (např.ventilátory, digestoře, komíny, sifony apod.). 

Následně se do okna nebo dveří osadí teleskopický rám se vzduchotěsnou plachtou a patřičným počtem ventilátorů. Tlakovými čidly připojenými k řídicí jednotce se změří tlak vzduchu v interiéru a exteriéru.
Zobrazit více informací

QHOUSE OLOMOUC - DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ

Dovolte, abychom Vám v krátkosti představili naši společnost. Quality House s.r.o. je společnost disponující zkušenostmi a kvalitním "know-how" v návaznosti na činnost v oboru od roku 2008.


Naší mateřskou společností s mnohaletými zkušenostmi ve stavebnictví je Sanatěs Olomouc s.r.o. Dlouholeté zkušenosti firmy se sanací domů a staveb si můžete ověřit v referencích.

Našim cílem je stavět kvalitní domy, proto jsme se také snažili, ve spolupráci s odborníky, odstranit a vyřešit slabá místa dřevěných montovaných domů a dovést tuto technologii k úplné dokonalosti.

Toto by se však neobešlo bez použití kvalitních materiálů, přesto naše společnost nabízí velmi nízké konečné ceny rodinných domů a to díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli materiálů. Abychom docílili odbornosti všech našich pracovníku, dbáme na to, aby byli řádně a pravidelně proškoleni.

Přestože stavíme typizované dřevostavby, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Každý námi nabízený typový dům, lze libovolně dispozičně i velikostně upravit.

PROČ ZVOLIT QHOUSE?

V zájmu hladkého průběhu výstavby společně naplánujeme realizaci stavby od žádosti o úvěr, až po předání klíčů od Vašeho vysněného domu. Poradíme Vám a zvolíme pro Vás nejvýhodnější řešení dřevostavby podle Vašich představ a potřeb. 

Svěřte nám stavbu Vašeho rodinného domu, my se na oplátku postaráme o to, aby to byla další příjemná etapa Vašeho života.

MILAN BERNÁT                         

VYBÍRÁME Z NABÍDKY DŘEVOSTAVEB

vila-1964.jpg NOVINKA
Dispozice nemovitosti
4+kk 
Zastavěná plocha
162.4 m2
Celková užitná plocha
132.4 m2
konečná cena s DPH
3 938 900
bungalov1975.jpg NOVINKA
Dispozice nemovitosti
5+kk 
Zastavěná plocha
147.3 m2
Celková užitná plocha
120.5 m2
konečná cena s DPH
2 968 500
bungalov-1771.jpg NOVINKA
Dispozice nemovitosti
4+kk 
Zastavěná plocha
169.1 m2
Celková užitná plocha
110.4 m2
konečná cena s DPH
2 824 900